Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Hakkımızda

Malatya Özel Direksiyon Dersi Bayan Hoca

M.E.B sertifikalı, Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız...

M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sertifikalarına sahip, Çalışma psikolojisi, motivasyon, birebir insan ilişkileri ve benzeri konularda oldukça başarılı, bu sektörde en az 33 yıl deneyim.

Gerek diksiyonuyla, gerek güler yüzlü hoş görülü ve olması gereken iş ahlakına sahip kişilikle sizlere güven verecek, tercih sebebiniz olacaktır. İyi bir direksiyon öğretmeni aynı zamanda iyi bir dinleyici olmalı. İyi bir eğitimci karşısındakiyle empati kurabilmelidir. İyi bir öğretmen dil din ırk ayırt etmeksizin, işine duygularını karıştırmadan profesyonel ölçülerde çalışabilmelidir.

Çalışmayı bilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, disiplinli ve ciddi iş prensiplerine sahip olan eğitmenlerimiz arasında tercih yapabilir memnun kalmadığınız durumlarda değiştirebilirsiniz. İsteğinize göre, bay veya bayan öğretmenlerimiz arasında tercih hakkınızı kullanabilirsiniz Malatya özel direksiyon dersi Bayan, Malatya özel direksiyon dersi verenler Bayan, Malatya Özel direksiyon dersi fiyatları Bayan, Malatya özel direksiyon kursu, malatya özel Bayan direksiyon, malatya özel direksiyon eğitimi verenler Bayan, Malatya Direksiyon sınavı Bayan, malatya direksiyon Bayan dersi, malatya direksiyon kursu, malatya Direksiyon dersi fiyatlarım Bayan, Malatya direksiyon sınav tarihleri Bayan, malatya direksiyon Bayan geliştirme, malatya direksiyon, malatya bayan direksiyon hocası, MALATYA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ SİBEL ERKUŞ.

İletişim Bilgileri

Malatya Özel Direksiyon Bayan Eğitmen

  • Sertifikalı Usta Öğreticiler
  • Özel Donanımlı Araçlar
  • Sonuç Garantili Dersler
  • Her Şarta Uygun Ders